Liiklusviktoriin “Rattaga ratastel”

Kagu-Eesti politseijaoskonna abipolitseinikud korraldasid Põlvamaa, Võrumaa ja Valgamaa 3. ja 4. klassi õpilastele põneva liiklusalase viktoriini “Rattaga ratastel”. Liiklusviktoriini eesmärk oli tõsta noorte teadlikkust ohutust jalgrattasõidust. Küsimused hõlmasid endas teadmisi jalgrattast, ohutust rattasõidust ning üks küsimus oli ka kergliikuri valdkonnast.                                                                                                                                                                                                                                        Viktoriini parimaid sel korral välja ei selgitatud, võitjad olid kõik, kes osalesid.  Loositi välja põnevaid auhindu ja meie koolist võitis loosimise näol auhinna Kermo Narusing.

Aitäh liiklusviktoriini korraldajatele ja osalejatele!