Õppeaasta lõpuaktus
9. juunil toimus meie koolis pidulik õppeaasta lõpuaktus, millega võeti kokku edukas ja tegus kooliaasta. Aktusel andis direktor üle kiituskirjad ja tänukirjad õpilastele, kes õppisid kogu õppeaasta jooksul väga hästi või hästi. Samuti tunnustati neid õpilasi, kes esindasid kooli maakondlikel ja vabariiklikel võistlustel ning saavutasid seal märkimisväärseid tulemusi. Direktor tänas oma sõnavõtus õpetajaid ja koolitöötajaid…
