Kõigi laste rõõmupäev

31. mail korraldas Räpina Lasteaed Vikerkaar  meeldejääva peo – Kõigi laste rõõmupäeva. Üritus algas ühise rongkäiguga lasteaia juurest.   Räpina Tuletõrjeväljakul toimus kontsert, kus esines Räpina Lasteaed Vikerkaar, Veriora Lasteaed Õnneseen, Räpina Ühisgümnaasium, meie kool ning Gerli Padar koeratüdruk Lottena. Peale kontserti said kõik osa võtta erinevatest tegevustest ja töötubadest.

Meie koolist osalesid Lisett Kaurson, Karl-Sander Gulenko, Andre Teesaar, Kendra Narusing, Karl Lillemets, Karel Sillakivi, Daniel Parma, Kermo Narusing.  Õpetaja Ene Rõžova õpetas selgeks ühistantsu “Meie keskel suvi”,  mida rõõmsalt  üheskoos tantsiti.

Suur tänu Räpina Lasteaed Vikerkaar kollektiivile, kes organiseeris vahva peo!

Aitäh meie tantsijatele ja õpetaja Enele! Tänan lapsevanem Kerttu Lillemetsa ja õpetaja Katri Narusingi, kes aitasid transpordiga.

Fotod: Katri Narusing, Liisi Pikki ja Räpina Lasteaed Vikerkaar galerii